TCD| Synopsis → 1st season

SYNOPSIS| 1x13 → Kiss Yesterday Goodbye

10. srpna 2013 v 10:42 | Chiara

Pravda vás osvobodí - Carrie je šťastná při pomyšlení na její plánující se ples, když se ale objeví jistá skrytá tajemství, plány se začínají měnit. Dorrit je odhodlána posunout její vztah s Millerem na další úroveň, některé věci ale stojí v této cestě. Poprvé ve svém životě se Mouse vzepře svým rodičům s tím, že půjde na ples s tím, s kým ona sama chce. Tom začíná zápasit s jeho plížením se, zvláště když si myslí, že by někdo mohl přijít na to, co se děje. Jinde zatím Larissa spolu s Carrie nabídnou Waltovi lákavou nabídku.

SYNOPSIS| 1x12 → A First Time For Everything

10. srpna 2013 v 10:41 | Chiara

Ztrácení kontroly - Když Carrie nedopatřením začně komplikovat věci se Sebastianem, snaží se tyto věci napravi tím, že ho vezme na Madoninu "The Virgin Tour" - párty. Ve svém hledání po perfektní noci se věci ještě zhorší. I přes snahu Mouse vyhýbat se Westovi, nemůže popřít romantické jiskřen í, které je mezi nimi. Dorrit se obrací na Donnu LaDonnu ohledně rady o jejím milostném životě. Tom má mezitím nepříjemné setkání, když stráví noc na novém místě.

SYNOPSIS| 1x11 → Identity Crisis

10. srpna 2013 v 10:41 | Chiara

Ohýbání pravidel - Carrie se ujme šance vzít si novou a skvělou identitu Larissy, nakonec ale dostane víc, než očekávala. Tyto hrátky ji nakonec doženou a bude čelit problémům. Po bouřlivém dni na Manhattanu je Walt nucen čelit pocitům, které se tak zoufale snaží skrývat. Sebastian a Maggie souhlasí s tím, že budou krýt Carrie. Tom se mezitím rozhodně vzít si meditační hodiny, nečekaně se tam ale setká s dalším účastníkem.

SYNOPSIS| 1x10 → The Long and Winding Road Not Taken

10. srpna 2013 v 10:40 | Chiara

Při příležitosti sedmnáctiletých narozenin, se Carrie musí rozhodnout, zda má jet do New Yorku a připojit se tam k akci spisovatelů, nebo zda má strávit nějaký ten čas se Sebastianem a jejími přáteli. Mouse je velmi vyčerpaná, když se snaží zapůsobit na lidi na Harvardu. Walt se rozhodne vzít zodpovědnost za věci, které zpackal. Dorrit mezitím tráví čas hledáním perfektního dárku pro Carrie.

SYNOPSIS| 1x09 → The Great Unknown

10. srpna 2013 v 10:40 | Chiara

Carrie má na starost hlídat Dorrit... když ale Dorrit zmizí, jde Carrie za Sebastianem, který je jediný, kdo ji může pomoct Dorrit najít. Mouse má mezitím jeden střet s jedním sportovcem, zatímco Walt se svěřuje někomu naprosto nečekanému. Tom se zatím pohybuje na neznámém území - pokud jde o ženy, a tak žádá Larissu o radu.

SYNOPSIS| 1x08 →Hush, Hush

10. srpna 2013 v 10:40 | Chiara

Carrie je nadšená, když ji jedna školní akce poskytuje dokonalé krytí, když se chystá strávit noc tajně na Manhattanu. Spolu s Larissou a jejími kolegy z Interview - celá noc se ale v jednom momentu otočí vzhůru nohama. Maggie a Mouse mezitím mají rozhovor se Sebastianem, přičemž mu říkají, že by měl udělat něco velkého, aby mohl Carrie získat zpět, že má stále u Carrie šanci. Harlan přesvědčí nakonec Toma, aby spolu s ním šel na dvojité rande, které celé nakonec skončí nečekaným překvapením. Mezitím se Maggie pokouší najít odvahu říct Waltovi o její nevěře, než to Donna udělá dřív než ona.

SYNOPSIS| 1x07 → Caught

10. srpna 2013 v 10:36 | Chiara

Schopnost udržet tajemství - Carrie zapůsobila na Larissu její kreativitou, a ta ji okamžitě nabízí práci v Interview. Carrie si ale bere nějaký čas na rozmyšlenou. Mezitím Carrie pozývá George na školní ples, bude chtít ale odejít dřív než plánovala, a tak si to George vyloží špatně a začne mít úplně jiné úmysly o jejich záměrech. Dorrit, která každý rok jako takovou tradici jezdila s její mámou na představení "Loukáček", souhlasí s tím, i když neochotně, že půjde s jejím otcem Tomem. Mouse dostává z testu B, a dává to za vinu jejímu vztahu se Sethem. Mezitím Donna vydírá Maggie, aby držela Carrie co nejdále od Sebastina.

SYNOPSIS| 1x06 → EndGame

10. srpna 2013 v 10:35 | Chiara

Zachování tradicí - Carrie se snaží připravit perfektní večeři k Díkuvzdání pro její rodinu a jejího nového přítele George a jeho otce. Objeví se ale nějaké nečekané komplikace, a tak zavolá Mouse. Tom neví nic o chaosu, který právě probíhá v kuchyni, zatímco Dorrit přichází na nový způsob, jak mučit Carrie. Maggie se těší na den Díkuvzdání, který hodlá strávit s Waltem a jeho rodinou. Když se ale všichni začnou bavit o Waltově univerzitě a o jeho budoucnosti celkově, uvědomí si, že ona sama nikdy o své budoucnosti nepřemýšlela. Sebastian se zatím dozvídá, že jeho matka nepřijede na plánovaný večer Díkuvzdání, který chtěli spolu oslavit.

SYNOPSIS| 1x05 → Dangerous Territory

10. srpna 2013 v 10:35 | Chiara

Rituál - Carrie dostane od svého bývalého známého pozvání na oslavu jeho matky v Manhattanu. Její city k Sebastianovi jsou stále silné, vidí ho ale s jinou dívkou. Mouse je nadšená tím, že jsou se Sethem opět spolu, má ale obavy, že by v sexu nemusela být až tak dobrá, jak si myslela, proto požádá Walta o pomoc. Maggie se zatím pokouší ubránit místo její a jejich kamarádů v baru, jelikož se objeví Donna spolu s jejími kamarádkami a chtějí zabrat "jejich území." Tom mezitím ztrácí jeho snůbní prsten.

SYNOPSIS| 1x04 → Fright Night

10. srpna 2013 v 10:33 | Chiara
¨

Nepříjemné situace - Když je Carrie pozvána Larissou na halloweenskou párty ve městě, rozhodne se požádat Walta, aby šel s ní a aby ji po celou dobu dělal společnost. Carrie se tam však nezdrží dlouho, celá noc skončí neúspěchem, jelikož se Carrie bude muset postarat o Larissu, která se předávkovala léky. Walt se ocitá v nepříjemné situaci, spolu s jením z hostů. Maggie zatím přesvědčuje Mouse, aby s ní šla za Sebastianem a obě mu společně dělali společnost, aby jej mohli pro Carrie kontrolovat. Doriin pokus propašovat se z domu je zmařen, poté ale zjistí, že pobýt nějaký ten čas s otcem není zase tak špatné jak si mysela.

SYNOPSIS| 1x03 → Read Before Use

10. srpna 2013 v 10:33 | Chiara

Zaplať za svoje myšlenky - Po tom, co Tom zakazuje Carrie dále se vídat se Sebastianem znovu, Carrie prohledá nějaké tátovi složky a najde alarmující informace o Sebastianově minulosti. Carrie je rozhodnutá říct Sebastianovi vše o tom, co našla a je poté šokovaná jeho reakcí. Maggie se zabývá jejím rozchodem s Waltem a snaží se mu postavit čelem jedinou možností kterou zná, poté nalézá útěchu u Dorrit. Zatímco Larissa vezme Carrie, Mouse a Setha na odporný umělecký hudební výstup v New Yorku, které jim všem sníží sebevědomí.

SYNOPSIS| 1x02 → Lie with me

10. srpna 2013 v 10:30 | Chiara

Carrie se snaží sekat po událostech minulých dní latinu. Dodržuje své domácí vězení a snaží se sblížit s mladší sestrou. Nic ale nevyjde tak, jak by si představovala. Kvůli focení své kabelky se dostane do kolotoče lží, ze kterého je, jak sama zjišťuje, jen velmi těžké vyskočit. Jako třešničku jí otec zakáže vídat se se Sebastianem. Mags a Walt se dostávají na mezník zvaný sex. Vzhledem k tomu, že jej Walt nechce a uvědomuje si, že problém bude v něm a jeho přitažlivosti k ženám, vztah ukončí.

SYNOPSIS| 1x01 → Pilot

10. srpna 2013 v 10:28 | Chiara

Mladá Carrie Bradshawová právě přišla o matku. Svět se jí hroutí pod nohama a do toho ještě řeší problémy s láskou, přáteli a vzpurnou sestrou. Proto její otec zakročí, a aby ji zpestřil život, zařídí ji odbornou stáž v právnické firmě na Manhattonu na jeden den v týdnu. To nevinou Carrie uvrhne do světa, kterým je tolik fascinovaná.
 
 

Reklama